M Dimension
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

M Dimension

Lumea magiei si a prostiei, lumea aventurii si a nebuniei! Intrati si nu va mai intoarceti decat cu ajutorul unui psiholog!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Din fericire n-am nevoie de psiholog acum....Aveam nevoie de el acum cativa ani :))

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Alya Wolf




Mesaje : 2
Reputatie : 0
Data de inscriere : 10/10/2010

Foaie de personaj
Galbeni: 10

Din fericire n-am nevoie de psiholog acum....Aveam nevoie de el acum cativa ani :)) Empty
MesajSubiect: Din fericire n-am nevoie de psiholog acum....Aveam nevoie de el acum cativa ani :))   Din fericire n-am nevoie de psiholog acum....Aveam nevoie de el acum cativa ani :)) EmptyLun Oct 25, 2010 12:54 am

Olla senioritas, senioras si senioros[daca o fi corect =]] )! Eu sunt Ana.
Ador fictiunea, Halloweenul, distractia, prietenii si multe altele.
Ma bucur sa fiu a 2a de pe forumul MD. >:d<
PS: Sper ca nu am spus numai prostii :-s
Sus In jos
Eris Sight
Admin
Admin
Eris Sight


Rac Mistret
Mesaje : 22
Reputatie : 0
Data de inscriere : 09/10/2010
Varsta : 28
Localizare : Undeva..pe un nor..^^

Foaie de personaj
Galbeni: 10

Din fericire n-am nevoie de psiholog acum....Aveam nevoie de el acum cativa ani :)) Empty
MesajSubiect: Re: Din fericire n-am nevoie de psiholog acum....Aveam nevoie de el acum cativa ani :))   Din fericire n-am nevoie de psiholog acum....Aveam nevoie de el acum cativa ani :)) EmptyMar Oct 26, 2010 1:52 pm

Hey!>Very Happy<
Si noi ne bucuram ca esti a doua inscrisa pe forum...=)))
App..Iti place Halloweenul? o.O Adica..Pe bune?!:-s WTF?
=]]]
Sus In jos
https://power-of-elements.forumgratuit.ro
Jullarien Wormst

Jullarien Wormst


Mesaje : 2
Reputatie : 1
Data de inscriere : 22/04/2011

Din fericire n-am nevoie de psiholog acum....Aveam nevoie de el acum cativa ani :)) Empty
MesajSubiect: Re: Din fericire n-am nevoie de psiholog acum....Aveam nevoie de el acum cativa ani :))   Din fericire n-am nevoie de psiholog acum....Aveam nevoie de el acum cativa ani :)) EmptyVin Apr 22, 2011 5:32 pm

Dragii mei colegi..Stiu ca mi-ati simtit lipsa...Si eu v-am lipsit voua.
Asa ca, de cand n-am mai intrat (un secol si ceva) mi-am uitat contul cu Alya. Solutie la problema exista. Care sa fie? Un nou cont. Si desigur, cu permisiunea dragii mele administratoare, Eris, mi-am facut un nou personaj, pe care (sper eu) voi intra mai des. Jullarien e de treaba, nu cred ca va veti rafui prea tare cu ea...Asta daca-i tace gura. Daca nu, veti face o intrecere minunata la fazan.
Deci, fara alte prezentari, specificand din nou ca imi place sa scriu proza/poezii, sa citesc carti interesante, sa ma uit la filme si desene, imi plac sarbatorile si mancarea buna, imi place sa vorbesc (daca scap de asta, e bine). Deci....asta-s eu, mirifica Ana!(dar nu prea mirifica, desigur)
Sus In jos
Continut sponsorizat





Din fericire n-am nevoie de psiholog acum....Aveam nevoie de el acum cativa ani :)) Empty
MesajSubiect: Re: Din fericire n-am nevoie de psiholog acum....Aveam nevoie de el acum cativa ani :))   Din fericire n-am nevoie de psiholog acum....Aveam nevoie de el acum cativa ani :)) Empty

Sus In jos
 
Din fericire n-am nevoie de psiholog acum....Aveam nevoie de el acum cativa ani :))
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
M Dimension  :: Sediul General :: Membrii Noi-
Mergi direct la: