M Dimension
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

M Dimension

Lumea magiei si a prostiei, lumea aventurii si a nebuniei! Intrati si nu va mai intoarceti decat cu ajutorul unui psiholog!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 intre cele doua lumi

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Arya Meadow
Vampir
Vampir
Arya Meadow


Mesaje : 6
Reputatie : 0
Data de inscriere : 02/11/2010

Foaie de personaj
Galbeni: 10

intre cele doua lumi Empty
MesajSubiect: intre cele doua lumi   intre cele doua lumi EmptyMar Noi 02, 2010 3:34 am

Mirosea a putred. Se parea ca cadavrul barbatului pe care l-am omorat inca mai mirosea. Dar nu numai el. Ceva era in neregula pe acolo. Simteam prezenta cuiva- nu stiam exact cine sau ce. Nu stiam daca e rau sau bun. Tot ce stiam era ca se afla acolo. Mirosul meu fin putea detecta ceva. Am intors capul, si am ramas usor surprinsa sa nu vad pe nimeni. Nimeni. Aceasta singuratate si inselare ma infiora, si imi dadea o senzatie de teama. Niciodata n-am mai simtit teama. Dar acuma nu ma mai aflam fata in fata cu un om. Era ceva mai puternic. Ceva cu mult mai puternic.

OOC: iarta-ma daca am scris asa de putin :-S
Sus In jos
Veronica A. Rose
Vampir
Vampir
Veronica A. Rose


Balanta Mistret
Mesaje : 7
Reputatie : 0
Data de inscriere : 21/11/2010
Varsta : 28

Foaie de personaj
Galbeni: 10

intre cele doua lumi Empty
MesajSubiect: Re: intre cele doua lumi   intre cele doua lumi EmptyDum Noi 21, 2010 11:36 pm

Ma plimbam agale in lumea ce o credeam de mult pierduta. Se parea ca nu eram singura, o alta vampirita cerceta si ea de zor taramul de dincolo. Dar oare ce cauta?
Curioasa, am lasat-o sa-si continuie "expeditia". O urmaream ca o umbra, suflandu-i aproape in ceafa.
Si-a intors privirea, dar mare i-a fost mirarea cand n-a observat pe nimeni in spatele ei. Deja incepuse sa devina suspicioasa. Simtise ca o alta fiinta magica o urmarea. M-am departat putin pentru a evita un posibil contact si am lasat-o sa mearga in continuare.
Se pare ca nu avea de gand sa continuie, era determinata sa caute sau mai bine zis, sa ma caute.
M-am ascuns dupa un bolovan, sperand ca nu ma va gasi.
Sus In jos
Kelsey Pearl
Vampir
Vampir
Kelsey Pearl


Fecioara Caine
Mesaje : 5
Reputatie : 0
Data de inscriere : 21/11/2010
Varsta : 29

Foaie de personaj
Galbeni: 10

intre cele doua lumi Empty
MesajSubiect: Re: intre cele doua lumi   intre cele doua lumi EmptyLun Noi 22, 2010 12:11 am

(Post sters de catre Administratorul/Administratorii forumului)


Ultima editare efectuata de catre Eris Sight in Vin Iul 15, 2011 6:19 pm, editata de 2 ori (Motiv : Membrul Kelsey Pearl a incalcat regula ce interzicea posibilitatea de a scrie replicile altor personaje.)
Sus In jos
Veronica A. Rose
Vampir
Vampir
Veronica A. Rose


Balanta Mistret
Mesaje : 7
Reputatie : 0
Data de inscriere : 21/11/2010
Varsta : 28

Foaie de personaj
Galbeni: 10

intre cele doua lumi Empty
MesajSubiect: Re: intre cele doua lumi   intre cele doua lumi EmptyLun Noi 22, 2010 12:53 am

(Post sters de catre Administratorul/Administratorii forumului)


Ultima editare efectuata de catre Eris Sight in Vin Iul 15, 2011 6:21 pm, editata de 1 ori (Motiv : Membrul Veronica A. Rose a incalcat regula ce interzicea posibilitatea de a scrie replicile altor personaje.)
Sus In jos
Kelsey Pearl
Vampir
Vampir
Kelsey Pearl


Fecioara Caine
Mesaje : 5
Reputatie : 0
Data de inscriere : 21/11/2010
Varsta : 29

Foaie de personaj
Galbeni: 10

intre cele doua lumi Empty
MesajSubiect: Re: intre cele doua lumi   intre cele doua lumi EmptyLun Noi 22, 2010 1:00 am

(Post sters de catre Administratorul/Administratorii forumului)


Ultima editare efectuata de catre Eris Sight in Vin Iul 15, 2011 6:15 pm, editata de 1 ori (Motiv : Membrul Kelsey Pearl a incalcat regula ce interzicea posibilitatea de a scrie replicile altor personaje.)
Sus In jos
Continut sponsorizat





intre cele doua lumi Empty
MesajSubiect: Re: intre cele doua lumi   intre cele doua lumi Empty

Sus In jos
 
intre cele doua lumi
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
M Dimension  :: Altele (RPG Area) :: Taramul Lumii de Dincolo-
Mergi direct la: