M Dimension
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

M Dimension

Lumea magiei si a prostiei, lumea aventurii si a nebuniei! Intrati si nu va mai intoarceti decat cu ajutorul unui psiholog!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 scoala. un loc dragut.

In jos 
AutorMesaj
Arya Meadow
Vampir
Vampir
Arya Meadow


Mesaje : 6
Reputatie : 0
Data de inscriere : 02/11/2010

Foaie de personaj
Galbeni: 10

scoala. un loc dragut. Empty
MesajSubiect: scoala. un loc dragut.   scoala. un loc dragut. EmptyMar Noi 02, 2010 3:55 am

Intotdeauna mi-am dorit sa pot merge aici. Dar stiam ca niciodata nu voi putea fi acceptata pentru ceea ce sunt. Mi-am sters ultima urma de sange de la gura (ramasa de la ultima mea masa- o vulpe delicioasa --OOC: iertati-ma va rog Embarassed) si am privit in spatele meu. Bun. Macar nimeni nu ma acompania. Scoala nu era doar o institutie uriasa unde se invata pe rupte. Semana cu un castel. Iubeam castelele. Stiam ca portile nu se vor deschide de la sine, asa ca nu aveam alta alternativa decat sa astept ca cineva din afara scolii sa intre in ea. Stiam ca nu era o idee prea buna, dar alta nu mai aveam. Urma sa ma plictisesc- asta daca nu intalneam pe cineva. Sau cel putin asa speram. Cineva de care sa nu-mi fie pofta, desi stiam ca ma puteam abtine foarte usor. Dar nu vroiam sa risc.
Sus In jos
 
scoala. un loc dragut.
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
M Dimension  :: Camelot (RPG Area) :: Scoala de Magie-
Mergi direct la: