M Dimension
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

M Dimension

Lumea magiei si a prostiei, lumea aventurii si a nebuniei! Intrati si nu va mai intoarceti decat cu ajutorul unui psiholog!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Adriana (About me)

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
Kennya di Hahalina

Kennya di Hahalina


Taur Capra
Mesaje : 1
Reputatie : 1
Data de inscriere : 03/11/2010
Varsta : 33

Foaie de personaj
Galbeni: 10

Adriana (About me) Empty
MesajSubiect: Adriana (About me)   Adriana (About me) EmptyMier Noi 03, 2010 3:11 am

Buna tuturor.
In primul rand trebuie sa mentionez ca imi plac tare mult emoticoanele de pe forum Smile)
Eu ma numesc Adriana, poate multi ma stiti, sau dimpotriva. Nu sunt genul care ii place sa se descrie. Dar... O sa fac un efort.

Am 19 ani, in curand 20. Da, am imbatranit. Si m-am nascut in Bucuresti, Romania. La ora actuala traiesc in Cipru, Limassol.
Pot gasi partea pozitiva in aproape orice lucru, desi sunt o persoana pesimista. Iubesc arta si sunt o persoana de mare entuziasm, usor de incantata de multe lucruri, chiar si de cele mai simple. Simplitatea ma defineste. Uneori sunt plina de mine, foarte incapatanata si stiu ca ce cred eu este corect aproape intotdeauna. Imi place sa am grija de oameni, sa vorbesc cu ei si sa-i cunosc mai bine. Imi place sa ma apropii de oameni si sa incheg o prietenie de orice fel. Cum am spus mereu, nu-mi pasa cum arati, cat de rau/bun esti, ce muzica asculti sau chiar daca iti place de mine. Iubesc oamenii!!! Familia mea, iubitul meu şi prietenii sunt cei mai importanti pentru mine si ma simt pierduta fara ei. Pur si simplu nu as avea pentru ce sa traiesc fara ei. Imi place sa joc dupa reguli si dau tot ce pot din mine cand fac anumite lucruri, deasemenea eu chiar tind sa fiu dominanta intr-un joc. In cel mai rau caz, sunt lenesa si fac lucrurile in ultimul minut. Calitatea pe care o admir si ii acord cea mai mare valoare intr-o persoana este respectul si sinceritatea. Sunt o persoana destul de linistita si relaxata, imi place sa ies in oras si sa rad cu pofta.

Cam atat din partea mea si astept intrebari si de la voi.
Sus In jos
http://www.darkmark.org
Alya Wolf




Mesaje : 2
Reputatie : 0
Data de inscriere : 10/10/2010

Foaie de personaj
Galbeni: 10

Adriana (About me) Empty
MesajSubiect: Re: Adriana (About me)   Adriana (About me) EmptyMier Noi 03, 2010 3:53 am

Hei Kennya....In anumite privinte sa stii ca seman cu tine Smile)
Ma bucur ca esti si tu pe forum !
Big hugs, Adriano! >:d<
Sus In jos
Eris Sight
Admin
Admin
Eris Sight


Rac Mistret
Mesaje : 22
Reputatie : 0
Data de inscriere : 09/10/2010
Varsta : 28
Localizare : Undeva..pe un nor..^^

Foaie de personaj
Galbeni: 10

Adriana (About me) Empty
MesajSubiect: Re: Adriana (About me)   Adriana (About me) EmptyMier Noi 03, 2010 4:29 am

Wa...Hahiii!!!>Very Happy< Nu am mai vorbit de multisor..noi doua..
Ma rog, de o ora.=))))
In fine..Ceea ce vroiam sa zic..A, da! Ador descrierea facuta..Si apreciez ca esti 100% sincera..Mad
Oricum, nu ma asteptam la mai putin din partea ta!^^ [parca as fii mama:)))]

Fii activa in continuare...Si have pfun!:X:*


Sus In jos
https://power-of-elements.forumgratuit.ro
Arya Meadow
Vampir
Vampir
Arya Meadow


Mesaje : 6
Reputatie : 0
Data de inscriere : 02/11/2010

Foaie de personaj
Galbeni: 10

Adriana (About me) Empty
MesajSubiect: Re: Adriana (About me)   Adriana (About me) EmptyMier Noi 03, 2010 4:47 am

Intarziere. Cuvantul care ma defineste cel mai mult pe mine.
Pai. Nu cred ca mai am nimic de spus acum, ca celelalte fete ti-au zis? :-?
Ah, da si la partea cu emoticonurile sunt total de acord cu tine lol! [imi place la nebunie asta I love you ]
Hm. Si daca merge si pe aicea partea cu cererea de prietenie in acceptare, este valabil.
P.S. Tu esti Kenny, nu? Adica... Kennya Isildur Smile
Sus In jos
Continut sponsorizat





Adriana (About me) Empty
MesajSubiect: Re: Adriana (About me)   Adriana (About me) Empty

Sus In jos
 
Adriana (About me)
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
M Dimension  :: Sediul General :: Membrii Noi-
Mergi direct la: